EN  DE  RU  LV  "TRUSIS UN CITI" 2021
Gada lielākā trušu izstāde


Ar prieku paziņojam, ka drīz notiks Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrības "TRUSIS UN CITI" gada lielākā trušu izstāde!

Kad?

2021. gada 27. novembrī

 

Kur?

Kultūras namā "Zelta Druva", Miltiņi, Bērzes pagasts, Dobeles novads

 

Cikos?

Plkst. 11:00 - 16:00 

 

Nepalaidiet garām, "TRUSIS UN CITI" gaida Jūs ciemos!


 Gada lielākā trušu izstāde „TRUSIS UN CITI 2020”


Jau šo sestdien un svētdien,  3. un 4. oktobrī Dobeles novada Bērzes pagasta Miltiņos, kultūras namā „Zelta Druva” norisināsies lielākā trušu izstāde.

Izstādē piedalīsies ap 225 šķirnes trušiem no 18 saimniecībām. Būs pārstāvētas 29 trušu šķirnes : Milzis, Angora, Auntrusis (havannas, zaķrāsa), Baltakotainais, Burgundas, Jaunzēlandees sarkanais, Jaunzēlandes baltais, Kalifornija, Kastor Rex, Lielais gaišais sudrabotais, Lielais Marders (zils, brūns), Lielā Šinšilla, Šampaņas sudrabotais, Tīringas, Vīnes zilais, Vīnes zilganpelēkais, Zaķtrusis, Čehu albīns, Hotots, Japānas, Dalmācijas Rex, Liesmainais, Marder Rex, Rex baltais, Rex gepards, Ronas, Satīntrusis, Salanders, Raibais Milzis.

Būs apskatāmi mājputni, jūrascūciņas, pundurtruši. Bērni varēs zīmēt, līmēt, veidot un visādi citādi interesanti pavadīt laiku. Bet pats nozīmīgākais izstādes moments būs 3. oktobrī plkst. 13.00. Notiks labāko trušu apbalvošana, kā arī mēs visi uzzināsim, kurš tad ir „Trusis un citi 2020” izstādes uzvarētājs!!!

 

Nepalaid garām, mēs „Trusis un citi” kolektīvs Tevi gaidām!!!Izstādes atbalstītāji:
   SIA Kalipso Apsardze
   AS Dobeles Dzirnavnieks
   Dobeles novada pašvaldība
   Laikraksts Zemgale

 

Izstādē ieeja bez maksas.


 3.VIDZEMES TRUŠU GADATIRGUS


3.VIDZEMES TRUŠU GADATIRGUS


 Lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku, to ganāmpulku un novietņu reģistrēšanas un lauksaimniecības dzīvnieku apzīmēšanas kārtība


Lauksaimniecības un akvakultūras dzīvnieku, to ganāmpulku un novietņu reģistrēšanas un lauksaimniecības dzīvnieku apzīmēšanas kārtība

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 134
Rīgā 2019. gada 26. martā


 Jauna Audzēšanas programma truškopībā


Pieejama jaunā Audzēšanas programma truškopībā no 2019.gada